• Požemio muziejus

  Pasirodo, kad dabartinis Krokuvos pagrindinės, Turgaus aikštės, lygis yra 5 m aukštesnis nei viduramžiuose. Tais laikais niekas netvarkė šiukšlių, jas paprasčiausiai užpildavo žeme ir vėl šiukšlindavo iš naujo. Ir taip iki XVI amžiaus! 

  Archeologinių kasinėjimų metu po Turgaus aikšte 2005 metais buvo rasta požeminiai tuneliai, kuriuose 2010 metais atidarytas muziejus. Šioje vietoje dirbantys archeologai atskleidė pastatų liekanas, kurios kadaise stovėjo Turgaus aikštėje. Tyrimai parodė, kad viduramžių istoriją, ne tik Krokuvos, bet ir visos Europos, reikia parašyti iš naujo!

  Kviečiu į požeminę ekskursiją, kurioje supažindinsiu Jus su senosios Krokuvos istorija: pamatysite viduramžių gyvenvietės pastatų fragmentus, kapaviečių likučius, originalius reliktus aptiktus per kasinėjimus. Dėka šiuolaikinių technologijų, garso efektų  atsidursite viduramžių miesto turguje su rinkos šurmuliu, turgaviečių prekystaliais, su vagimis ir elgetomis, nusikaltėliais ir bausmių vykdytojais.


  Būtina išankstinė rezervacija!
  Bilietų kaina: Individualūs turistai: 19 zlotų saugusiems /16 zlotų vaikams, grupėms 15/10 zlotų. Gido paslauga LIETUVIŲ KALBA (ne daugiau kaip 30 turistų!): 160 zlotų (40 eurų).


  UŽSAKYKITE EKSKURSIJĄ JAU DABAR!!!!

  elenuke@gmail.com

  Žemiau nuotraukos iš parodos. Fot. Mariusz Cieszewski


  Paslaugų kainos

  Jeigu norite susipažinti su ekskursijos kainomis, pereikite į nuorodą šalia:

  ADRESAS

  Krokuva, Konarskio gv. 48/10

  EMAIL

  elenuke@gmail.com

  TELEFONAS

  +48 690 307 400

  MOBILUS

  +48 690 307 400